Analüütikute sõnul on uusi töötajaid värvata soovivad tehnoloogiaettevõtted sunnitud neid kõrgema palga eest konkurentide juurest üle ostma või välismaalt sisse tooma. Äritehnoloogia saates" otsitakse peamiselt vastust küsimusele, kas Eesti ettevõtjad peaksid oma kasumit rohkem töötajatega jagama ja palkasid tõstma?

- "Äritehnoloogia saates" räägitakse palgakasvuga kaasnevatest trendidest.
- Foto: Andreas Berheide/Scanpix
Samuti räägitakse sellest, kuidas on muutunud ettevõtete värbamiskäitumine ning kuivõrd sunnib palgatõus ja töökäte nappus ettevõtteid automatiseerimisele ja digitaliseerimisele. Arutletakse ka selle üle, mida saab teha riik ja mida ettevõtted.
Külas on Elisa Eesti ärikliendi müügi- ja teenindusvaldkonna juht Jürgen Jalakas, CV-Online’i turundusjuht Karla Oder ja IT arendusjuht Vesse Vesiaid. Saadet juhib Indrek Kald.
See teema pakub huvi? Hakka neid märksõnu jälgima ja saad alati teavituse, kui sel teemal ilmub midagi uut!
Seotud lood
Pandeemia, energiakriis, sõda Ukrainas ja kõikuvad sisendhinnad panevad viimastel aastatel Eesti taristusektori keerulisse olukorda. Kuidas ehitada ja planeerida pikaajalisi projekte maailmas, kus olud muutuvad kiiremini kui objektid valmida jõuavad?