Oleme koroonaviiruse teiseks laineks tõenäoliselt paremini ette valmistunud ja loodetavasti nii jõulisi meetmeid kui kevadel enam kasutusele võtta ei tule, rääkis terviseameti peadirektori kohusetäitja Mari-Anne Härma värkes raadiosaates "Terviseuudised".

- Terviseameti peadirektori kohusetäitja Mari-Anne Härma
- Foto: Äripäev
Suvi on jõudnud teise poolde ja seekordses tervisesaates räägime COVID19 ja selle võimalikust teisest lainest. Hea uudis on see, et Eesti on Euroopas üks kõige väiksema nakkuse levikuga riike. Kehvem uudis on aga see, et sügisel tuleb võib olla taas seista silmitsi piirangutega.
Saatekülalise, terviseameti peadirektori kohusetäitja Mari-Anne Härma sõnul oleme seekord siiski paremini valmistunud ja loodetavasti nii jõulisi meetmeid kui kevadel enam kasutusele võtta ei tule.
Samas peab aga meeles pidama, et lisaks COVID19 ringleb endiselt veel terve rida viirushaiguseid ning nende vastu aitab samuti hügieen ja distantseerumine.
Artikkel jätkub pärast reklaami
Saadet juhib Violetta Riidas.
Kuula saadet siit:
See teema pakub huvi? Hakka neid märksõnu jälgima ja saad alati teavituse, kui sel teemal ilmub midagi uut!
Seotud lood
15. juunil tunnustati ettevõtteid ja organisatsioone, kes on andnud silmapaistva panuse Eesti riigikaitsesse ning reservväelaste toetamisele. „Riigikaitsjate toetaja“ tunnustus toob esile tööandjad, kes aitavad reservväelastel osaleda õppekogunemistel, väärtustavad ajateenistuses omandatud kogemusi ning panustavad laiemalt Eesti julgeoleku tugevdamisse.