Eesti ükssarvik Veriff ostis veebruari alguses idufirma Vespia, asutajate sõnul oli müügipakkumisi nende laual mitmeid.
“See juhtus kuidagi orgaaniliselt,” ütles Vespia kaasasutaja Julia Ront. “Aastate jooksul meil on olnud paar pakkumist laua peal, mitte Veriffilt, aga me tundsime, et see ei olnud ikkagi hea klapp.”
Veriffiga läbirääkimisi alustasid nad umbes kuus kuud tagasi, kuigi alguses oli nendega mõtteis ka lihtsalt partnerlussuhe. Ettevõtete omavaheline jutt läks müügile ning asutajad ja osanikud mõistsid, et oli õige hetk müüa.
Vespia asutajad Julia Ront ja Anton Vedešin on mõlemad endised Veriffi töötajad. Intervjuus rääkisid nad lähemalt, millist probleem Vespia lahendab ja miks idufirma loodi.
Küsis Polina Volkova.
Foto autor: erakogu
Telli uudiskiri ning saad oma postkasti päeva olulisemad uudised.