Uptime’i tegevjuhi Eero Tohvri hinnangul ei ole tehisintellekti eesmärk nende ettevõttes inimest asendada, vaid temaga koostööd teha.
"Tööjõu vähendamise suhtes ma mingit katastroofi ei oska ennustada. Tehisintellekt on tore asi ja temaga saab teha rohkem, aga koos spetsialistiga toimib ta kõige paremini," rääkis Tohver.
Intervjuus tuli juttu veel ka sellest, miks tahab Uptime olla pigem Euroopa firma ning millised on edasised investeeringud.
Intervjueeris Lauri Leet.
Foto: Raul Mee.
Telli uudiskiri ning saad oma postkasti päeva olulisemad uudised.