• OMX Baltic0,2%307,75
  • OMX Riga−0,24%900,07
  • OMX Tallinn0,04%2 098,52
  • OMX Vilnius0,55%1 447,56
  • S&P 5001,08%7 500,58
  • DOW 300,14%51 564,7
  • Nasdaq 1,91%26 517,93
  • FTSE 100−0,35%10 363,27
  • Nikkei 2251,63%72 410,03
  • CMC Crypto 2000,00%0,00
  • USD/EUR0,00%0,87
  • GBP/EUR0,00%1,15
  • EUR/RUB0,00%83,83
  • OMX Baltic0,2%307,75
  • OMX Riga−0,24%900,07
  • OMX Tallinn0,04%2 098,52
  • OMX Vilnius0,55%1 447,56
  • S&P 5001,08%7 500,58
  • DOW 300,14%51 564,7
  • Nasdaq 1,91%26 517,93
  • FTSE 100−0,35%10 363,27
  • Nikkei 2251,63%72 410,03
  • CMC Crypto 2000,00%0,00
  • USD/EUR0,00%0,87
  • GBP/EUR0,00%1,15
  • EUR/RUB0,00%83,83
  • Joonas-Hendrik Mägi
  • Lauri LeetLauri Leet
Hommikuprogramm
00:00
Uptime’i tegevjuht ettevõtte tulevikust: AI on tore ka ise, aga koos spetsialistiga parem

Uptime’i tegevjuhi Eero Tohvri hinnangul ei ole tehisintellekti eesmärk nende ettevõttes inimest asendada, vaid temaga koostööd teha.

"Tööjõu vähendamise suhtes ma mingit katastroofi ei oska ennustada. Tehisintellekt on tore asi ja temaga saab teha rohkem, aga koos spetsialistiga toimib ta kõige paremini," rääkis Tohver.

Intervjuus tuli juttu veel ka sellest, miks tahab Uptime olla pigem Euroopa firma ning millised on edasised investeeringud.

Intervjueeris Lauri Leet.

Foto: Raul Mee.

Hetkel kuum

Liitu uudiskirjaga

Telli uudiskiri ning saad oma postkasti päeva olulisemad uudised.

Tagasi Äripäeva esilehele