Äripäeva raadio hommikuprogrammis ütles Lepp, et õhus on märgid, justkui on euribori tõusu lõpp kohal, kuid suurem küsimus on, et kas on näha ka langust. Tema sõnul pole keskpank nii tugevat sõnumit andnud.
Veel tuli Lepaga juttu majanduse olukorrast, laenude teenindamisest ja laenutaotlejate keskkonnajäljest. Pankur rääkis ka laenamisest kaitsetööstusele.
Olavi Lepaga vestles Hando Sinisalu.
Foto: Liis Treimann
Telli uudiskiri ning saad oma postkasti päeva olulisemad uudised.