Investor ja ettevõtja Raivo Hein ütles Äripäeva raadio hommikuprogrammis, et USA mälukiibitootja Micron Technology on olnud tema portfelli üks edukamaid investeeringuid, ning on toonud talle juba enam kui pool miljonit eurot kasumit.
Heina sõnul on tal Microni aktsiaid mitmes erinevas portfellis, millest osasid hoiab ta pikaajaliselt, kuid mõningatega kaupleb aktiivsemalt ja võtab aeg-ajalt kasumit välja.
“Kui ma vaatan oma portfelli aasta lõikes, siis realiseerimata ja realiseeritud kasum on kindlasti suurem kui pool miljonit juba,” ütles Hein.
Samas rõhutas investor, et mälukiibitööstus on tsükliline ning selle kasv ei saa kesta lõputult. “Ühel hetkel stabiliseerub ka Micron samamoodi nagu Nvidia,” nentis ta.
Küsis Juhan Lang.
Fotol investor ja ettevõtja Raivo Hein. Foto: Liis Treimann
Telli uudiskiri ning saad oma postkasti päeva olulisemad uudised.