• OMX Baltic0,2%307,75
  • OMX Riga−0,24%900,07
  • OMX Tallinn0,04%2 098,52
  • OMX Vilnius0,55%1 447,56
  • S&P 5001,08%7 500,58
  • DOW 300,14%51 564,7
  • Nasdaq 1,91%26 517,93
  • FTSE 100−0,35%10 363,27
  • Nikkei 2252,05%72 710,76
  • CMC Crypto 2000,00%0,00
  • USD/EUR0,00%0,87
  • GBP/EUR0,00%1,15
  • EUR/RUB0,00%83,83
  • OMX Baltic0,2%307,75
  • OMX Riga−0,24%900,07
  • OMX Tallinn0,04%2 098,52
  • OMX Vilnius0,55%1 447,56
  • S&P 5001,08%7 500,58
  • DOW 300,14%51 564,7
  • Nasdaq 1,91%26 517,93
  • FTSE 100−0,35%10 363,27
  • Nikkei 2252,05%72 710,76
  • CMC Crypto 2000,00%0,00
  • USD/EUR0,00%0,87
  • GBP/EUR0,00%1,15
  • EUR/RUB0,00%83,83
  • Gregor AlakülaGregor Alaküla
Tehnoloogiakompass
00:00
Priit Kongo: igas juhatuses peaks olema IT-juht

Saate põhiteemaks on digitaliseerimine. Saatekülalised räägivad, kuhu ühiskond digitaliseerimise megatrendi tuules tüürib, ning mida on ettevõtetel sellega kaasa minemisest võita.  

Tuuakse mitmeid näiteid digitaliseerimisest nii kaubandus-, logistika- kui ka telekomi valdkondadest. Samuti räägitakse era- ja avaliku sektori koostööst ning selle väljakutsetest digitaliseerimisel.

Külas on äri- ja tarkvaraarenduse ettevõtte Net Groupi tegevjuht Priit Kongo (paremal) ja Telia kliendilahenduste osakonna juht Reimo Lepp (vasakul). Saadet juhib Gregor Alaküla. Foto: Gregor Alaküla.

Hetkel kuum

Liitu uudiskirjaga

Telli uudiskiri ning saad oma postkasti päeva olulisemad uudised.

Tagasi Äripäeva esilehele