Rahandusminister Mart Võrklaev tunnistas, et investorina ei ole ta viimasel ajal teinud väga palju tehinguid, aga üritab regulaarselt kanda raha enda investeerimiskontole.
Võrklaev ütles intervjuus Äripäeva raadiole kahe Tallinna börsil noteeritud ettevõtte nime, mille puhul tal on hakanud näpud sügelema. "Piilun ka väljapoole Eestit," lisas ta.
Kui eelmisel aastal oli ministri investeerimisportfellis taastuvenergiafirma Enefit Greeni aktsiad, siis praeguseks enam mitte. Võrklaev selgitas, miks ta müüs riigi osalusega Enefit Greeni aktsiad.
Lisaks rääkis minister lähemalt, milliste muudatustega plaanib rahandusministeerium lähiajal investoreid rõõmustada.
Mart Võrklaeva intervjueeris Jana Saarkoppel.
Fotol Mart Võrklaev. Foto autor: Andras Kralla.
Telli uudiskiri ning saad oma postkasti päeva olulisemad uudised.