Värskelt keskkooli lõpetanud idufirma Dobu asutaja ja juht Rasmus Merirand sai just Eesti Asutajate Seltsi ajaloo noorimaks liikmeks.
“See protsess ise oli päris lihtne. Põhiline tingimus, mida tuleb täita, on kas teatud käibe, raha kaasamise või kasutajate arvu tingimused, ja siis kahe liikme soovitusel saabki liikmeks,” rääkis Rasmus Merirand Äripäeva raadio hommikuprogrammis.
Tema sõnul aitavad seltsi liikmed üksteist väga palju positiivse mõtteviisiga. “Aidatakse teisi inimesi ilma selleta, et midagi tagasi oodatakse,” tõdes Merirand. “Nii jõutaksegi koos palju kiiremini edasi.”
Lisaks selgitas 19aastane iduettevõtja, millega tegeleb tema idufirma Dobu, kes teda Asutajate Seltsi soovitas ning kust pärineb tema huvi idufirmade ja ettevõtluse vastu.
Küsis Ken Rohelaan.
Foto autor: erakogu
Telli uudiskiri ning saad oma postkasti päeva olulisemad uudised.