Mööblisektoris on praegu ettevõtteid, kellel läheb väga hästi, aga see on pigem selline 20/80 printsiip ehk 20% läheb hästi, 80%-l ei lähe, ütles mööblitootja Bed Factory Sweden juhatuse liige Indrek Aasna.
“Aeg-ajalt ma ikkagi helistan oma kolleegidele ja küsin, et kuidas läheb. Mõnikord on tegelikult täitsa kade kohe kuulata,” ütles Aasna ja lisas, et kui keegi teeb rekordmüüki.
Bed Factory Sweden on teinud kõva tööd ja pilgud on pööratud sügisesse, mil võiks hakata paremini minema.
Intervjuus kuuleb lähemalt, kuidas ettevõttel läheb, millist tööd on nad teinud, et tulevikus paremini läheks ja mida arvab Indrek Aasna maksutõusudest.
Intervjueeris Eget Velleste. Foto: Raul Mee.
Telli uudiskiri ning saad oma postkasti päeva olulisemad uudised.