Tänavune sügis on juba järjekorras neljas, kui ettevõtjad loodavad, et majandus saab endale korralikult jalad alla. “Võib-olla katse number neli õnnestub,” leiab kaubandus-tööstuskoja juhatuse värske aseesimees Margus Rink.
“Kui kolm aastat ei ole õnnestunud, siis meil teist varianti ju ei ole ja tuleb see duubel neli teha,” ütles Rink Äripäeva raadio hommikuprogrammis.
Endine pangajuht leidis samuti, et positiivsemat tooni Eesti avalikkuses on hädasti vaja ning peaministrit tümitatakse tehtud otsuste eest ehk liigagi palju. Samas avab Rink intervjuus, miks Reformierakond on oma madala reitingu ära teeninud.
Küsis Viivika Rõuk.
Foto autor: Andras Kralla
Telli uudiskiri ning saad oma postkasti päeva olulisemad uudised.