Mina ostan indeksfonde ja teen seda iga kuu, ütles LHV investor kogukonna juht Nelli Janson Äripäeva raadio hommikuprogrammis.
Jansonit ei kõiguta fondide ostmisel ka olukord majanduses. Üksik aktsiate puhul vaatab ta aga USA tehnoloogia sektoripoole ja tõdes, et on selle valdkonna suur fänn.
Janson usub, et USA on tehnoloogia lipulaev veel vähemalt 10 aastat. Miks? Seda saate kuulata Äripäevast.
Lisaks räägib Janson, kas karuturg on läbi ja mida oodata intresside tõstmise osas. Kuidas mõjutab turgu USA presidendivalimised? Kas Euroopas tasub investeerida?
Nelli Jansoniga vestles Meelis Mandel.
Foto: Liis Treimann
Telli uudiskiri ning saad oma postkasti päeva olulisemad uudised.