• OMX Baltic0,07%308,36
  • OMX Riga0,00%900,07
  • OMX Tallinn0,19%2 102,56
  • OMX Vilnius0,15%1 452,65
  • S&P 500−1,23%7 381,77
  • DOW 30−0,29%51 565,28
  • Nasdaq −1,9%25 670,46
  • FTSE 100−0,16%10 421,13
  • Nikkei 225−3,55%69 788,38
  • CMC Crypto 2000,00%0,00
  • USD/EUR0,00%0,88
  • GBP/EUR0,00%1,16
  • EUR/RUB0,00%84,92
  • OMX Baltic0,07%308,36
  • OMX Riga0,00%900,07
  • OMX Tallinn0,19%2 102,56
  • OMX Vilnius0,15%1 452,65
  • S&P 500−1,23%7 381,77
  • DOW 30−0,29%51 565,28
  • Nasdaq −1,9%25 670,46
  • FTSE 100−0,16%10 421,13
  • Nikkei 225−3,55%69 788,38
  • CMC Crypto 2000,00%0,00
  • USD/EUR0,00%0,88
  • GBP/EUR0,00%1,16
  • EUR/RUB0,00%84,92
  • Ken RohelaanKen Rohelaan
  • Neeme KorvNeeme Korv
Hommikuprogramm
00:00
Lauri Hussar: vara on öelda, kas sügisel kandideerin kohalikku omavalitsusse, aga tänavale tulen küll

Praegu riigikogu esimehena tegutsev Lauri Hussar keskendub esialgu riigikogu juhatuse valimistele ja siis vaatab edasi, kas läheb hääli püüdma ka kohalike omavalitsuste valimistele.

Hussar rääkis intervjuus Äripäeva raadiole, et kuigi ta praegu veel ei tea, kas kavatseb kohalike omavalitsuste valimistel kandideerida, läheb ta kindlasti tänavatele Eesti 200 poliitikast rääkima.

Samuti usub Hussar, et Eesti 200 on piisavalt tugev erakond ka kahe aasta pärast, kui on aeg valida uus riigikogu koosseis.

Lisaks tuli juttu heast õigusloomest ja uue koalitsiooni mõjust riigikogu tööle.

Lauri Hussarit intervjueeris Neeme Korv.

Fotol Lauri Hussar. Foto autor: Liis Treimann.

Hetkel kuum

Liitu uudiskirjaga

Telli uudiskiri ning saad oma postkasti päeva olulisemad uudised.

Tagasi Äripäeva esilehele