Infortar teatas eile, et teeb vabatahtliku ülevõtmispakkumise kõigile Tallink Grupi aktsionäridele. Tallinki aktsionär ja Hotlipsi ning HC Gymi omanik Timo Majurile see mõte kohe üldse ei meeldinud.
Ma olin autos ja vandusin omaette, kui kuulsin sellest uudisest, rääkis Majuri Äripäeva raadio hommikuprogrammis. Oma roppuse ütles ta ka otse-eetris välja.
Majuri kinnitas, et tema Infortari pakkumist vastu ei võta ning ühtegi aktsiat maha ei müü. Ettevõtja portfelli kuulub 3,5 miljonit Tallinki aktsiat.
Lisaks spekuleeris Majuri, miks Infortar sellise pakkumise üldse teeb, kuidas oleks võimalik Tallinki aktsiahinda kõigutada ning mida arvatakse Infortari liigutusest Soome börsil.
Intervjueeris Aivar Hundimägi.
Foto autor: Andras Kralla.
Telli uudiskiri ning saad oma postkasti päeva olulisemad uudised.