Kuigi tehnoloogiaettevõtte Nvidia aktsia rallib ning tutvustas eile uusi tipptaseme arenguid, siis börsiajakirjanik Aivar Õepa enam aktsial pikka pidu ei näe.
„Mina korjaks raha laualt ja paneks jooksu, juhul kui minu raha seal oleks,“ ütles Õepa Äripäeva raadio hommikuprogrammis.
Ta tõdes, et kaotas julguse Nvidiasse investeerida siis, kui aktsia hind oli 500 eurot.„Hinnakordajad oli minu jaoks tõeliselt ulmed,“ sõnas ta.
Börsiajakirjanik selgitas, et Nvidia saab oma rauda taguda nii kaua, kuni see kuum on.
Eile toimus tehnoloogiaettevõtte Nvidia konverents, kus avalikustati oma viimased tehisintellekti arengud.
Lisaks rääkis ta, mida Nvidia oma konverentsil rääkis, mis juhtus aktsiaga ning missugused olid esimesed vastukajad ja mõju turgude eelkauplemisele.
Aivar Õepaga vestles Igor Rõtov.
Foto autor: Getty Images/Scanpix.
Telli uudiskiri ning saad oma postkasti päeva olulisemad uudised.