• OMX Baltic0,17%307,64
  • OMX Riga−0,24%900,07
  • OMX Tallinn0,15%2 100,86
  • OMX Vilnius0,57%1 447,91
  • S&P 5001,08%7 500,58
  • DOW 300,14%51 564,7
  • Nasdaq 1,91%26 517,93
  • FTSE 1000,43%10 407,95
  • Nikkei 2251,55%72 353,96
  • CMC Crypto 2000,00%0,00
  • USD/EUR0,00%0,87
  • GBP/EUR0,00%1,16
  • EUR/RUB0,00%84,53
  • OMX Baltic0,17%307,64
  • OMX Riga−0,24%900,07
  • OMX Tallinn0,15%2 100,86
  • OMX Vilnius0,57%1 447,91
  • S&P 5001,08%7 500,58
  • DOW 300,14%51 564,7
  • Nasdaq 1,91%26 517,93
  • FTSE 1000,43%10 407,95
  • Nikkei 2251,55%72 353,96
  • CMC Crypto 2000,00%0,00
  • USD/EUR0,00%0,87
  • GBP/EUR0,00%1,16
  • EUR/RUB0,00%84,53
  • Ken RohelaanKen Rohelaan
  • Neeme KorvNeeme Korv
Hommikuprogramm
00:00
Aasta üks paremaid tööstureid: 5-6 aastat jõuan ettevõtet vedada, siis koidab pension

Aasta töösturi konkursil kolme finalisti sekka jõudnud ETS Nordi üks omanikest Urmas Hiie läheb tõenäoliselt 5-6 aasta pärast pensionile, ütles ettevõtja Äripäeva raadios.

Hiie rääkis Äripäeva raadio reedeses hommikuprogrammis, et praegu vähemusosalusega hispaanlased saavad vastavalt lepingule mõne aja pärast ETS Nordi kontrolliva osaluse.

Lisaks selgitas Hiie, miks erinevalt paljudest teistest ettevõtjatest tema kipub pigem toetama praegust valitsust.

Urmas Hiiet intervjueeris Neeme Korv.

Fotol Urmas Hiie. Foto autor: erakogu.

Hetkel kuum

Liitu uudiskirjaga

Telli uudiskiri ning saad oma postkasti päeva olulisemad uudised.

Tagasi Äripäeva esilehele