Ehkki jaanipäeval üle lõkke hüpates oli meel kerge ja kõht šašlõkist pungil, muretsesin ikkagi pühi lõpetavate Microni kvartalitulemuste pärast. Asjata. Ettevõtte tulemused kinnitasid, et Micron on alles supertsükli keskel ning börsitoimetuse ennustatud
50protsendist langust ei paista veel kusagilt.
Hea lugeja! See siin on alles sisuka loo esimene lõik. Kui sa oleks tellija, saaksid seda artiklit lugedes teada:
- miks peab autor Microni supertsüklit jätkuvalt elujõuliseks, kuigi aktsia on juba järsult rallinud;
- kuidas kommenteeris Apple’i juht Tim Cook mäluturu erakordset olukorda ja mida see investorile tähendab;
- millised numbrid viitavad sellele, et Microni rekordmarginaalid võivad püsida kauem, kui skeptikud arvavad;
- mis hetkel oleks autori hinnangul mõistlik kasumit lukku panna ja milliseid ohumärke ta selleks jälgib.