Eesti elektrisõidukite laadimistaristu saab lähiaastatel olulist täiendust, kui Euroopa Liidu toel rajatakse riiki kokku 86 uut laadimisjaama ja 214 laadimispunkti.

- Toetust täiendava 214 laadimispunkti rajamiseks eraldati ettevõtetele Ignitis, Elektrum ja Eesti Energia, millest viimase laadimisvõrk kannab nime Enefit Volt.
- Foto: Ignitis Group
Taristuminister Vladimir Sveti sõnul on elektrisõidukite aktiivsema kasutamise eelduseks ulatuslik laadimistaristu. „Elektrisõidukite tulevik sõltub sellest, kui mugavalt ja kiiresti saavad autojuhid oma sõidukeid laadida. Uute laadimisjaamade rajamine on oluline investeering, mis aitab kaasa Eesti transpordisektori keskkonnasõbralikumaks muutumisele ning annab inimestele ja ettevõtetele kindlustunde elektriautode kasutuselevõtuks,“ ütles minister.
See teema pakub huvi? Hakka neid märksõnu jälgima ja saad alati teavituse, kui sel teemal ilmub midagi uut!
Seotud lood
Inimesed ostavad üha rohkem hübriid- ja elektriautosid, kuid puudulik taristu seab piirangud. Eesti niigi vana autopark vajaks aga värskendust.
Nii kõrget elektritarbimist, nagu Elering paar aastat tagasi prognoosis, ei tule. Eestis on elektritarbimine paari aastaga hoopis langenud. Mis ootab lähiaastail ees energeetikas ja kuidas muutub elektri hind, selgitab professor Einari Kisel.
Lätis peakontorit omav finantstehnoloogia ettevõte Wandoo Finance näeb oma suurimat kasvupotentsiaali Ladina-Ameerikas. Ettevõtte asutaja ja tegevjuhi Iveta Bruvele sõnul on Peruus saavutatud veidi enam kui aastaga laenutaotluste maht, mis läheneb Poola turule, kus ettevõte on tegutsenud kümme aastat. Samal ajal tugevdab Wandoo Finance kohalolekut Baltikumi kapitaliturgudel ning otsib uusi kasvuvõimalusi väljaspool traditsioonilist tarbijalaenuäri.