14 aastat Palmse mõisa juhtinud Maie Urbas tegi kevadel teoks suure eluunistuse ja avas Rakveres Pikal tänaval vinoteegi Mullistuudio.

- Mullistuudio perenaine Maie Urbas.
- Foto: Erakogu
Maie Urbas rääkis, et veinidega on ta tegelenud juba päris pikka aega. „Reisin päris palju ja kõik minu reisid on ka ikka veinidega seotud,“ rääkis ta. Ka Palmse mõisa juhtides arendas ta hoogsalt mõisa veinikeldrit.
Mõte oma veinibaar avada küpses Urbase peas päris pikka aega. „Pead ise olema valmis, et võid endale lubada seda, et sinu hobi on ka sinu töö,“ lausus ta.
Esmalt ei olnud ta valmis palgatööst loobuma, siis ei olnud aga õiget kohta, kus ennast sisse seada. Sõbrad-tuttavad ootasid päris pikka aega, et Maie Urbas oma veinikoha avaks ja kohtigi pakuti, aga igal pool oli midagi ikkagi natuke vajaka.
Kuni lõpuks sel kevadel andis Pikk 7 asuva ruumi omanik teada, et pind on vaba. Aeg oli küps ja Mullistuudio sündiski.
See teema pakub huvi? Hakka neid märksõnu jälgima ja saad alati teavituse, kui sel teemal ilmub midagi uut!
Seotud lood
15. juunil tunnustati ettevõtteid ja organisatsioone, kes on andnud silmapaistva panuse Eesti riigikaitsesse ning reservväelaste toetamisele. „Riigikaitsjate toetaja“ tunnustus toob esile tööandjad, kes aitavad reservväelastel osaleda õppekogunemistel, väärtustavad ajateenistuses omandatud kogemusi ning panustavad laiemalt Eesti julgeoleku tugevdamisse.