Eesti esimese zero-waste-kontseptsiooniga poe Ilma Pood müügijuht Jelena Oshepkova tõdes saates „Delovõje Lljudi“, et jäätmevabale elustiilile üle minnes peab inimene saama nautida kõike, mis teda rõõmsaks teeb.

- Ilma Poe loomine Tallinnas Kalamajas eelmisel aastal
- Foto: Laura Oks
"Luba endale kõike, mis teeb sind rõõmsaks, aga ära unusta ka meie planeeti," märkis Oshepkova. "Pakendivaba elu ei pea olema "valus". Mõtle, mida saab asendada, mida tarbid igapäevaselt – on see näiteks pudelivesi või kohv –, kas on vaja mitut kohvitopsi?" loetles ta. "Samm-sammult niimoodi minnes võib saavutada suuri asju," tõdes Oshepkova.
See teema pakub huvi? Hakka neid märksõnu jälgima ja saad alati teavituse, kui sel teemal ilmub midagi uut!
Seotud lood
Äripäeva raadio saates räägivad Hairmagicu asutaja Kristiina Kalev ja tema tütar, Cybercat juuksesalongis tegutsev Maria Kanter ettevõttest, mis on Eestis üks väheseid, kes valmistab juuksepikendusi ja parukaid algusest lõpuni kohapeal.