Müüki pandav riigifirma Eesti Teed maksab teistest ettevõtetest varem veel viimase dividendi, otsustas valitsus.

- Taavi Aas võtab ASist Eesti Teed 3,4 miljonit eurot dividende
- Foto: Liis Treimann
"Rahalise mõõtmega küsimustest otsustas valitsus, et ASist Eesti Teed võetakse 3,4 miljonit eurot dividendi? Miks nii, tavaliselt tehakse dividendiotsus ju aprillis? Aga sellepärast, et on otsustatud Eesti Teede aktsiad võõrandada ja seepärast tõime ka selle otsuse ettepoole, et müügiprotsessi ajal oleks mingi kindlus," ütles peaministri kohuseid täitnud siseminister Mart Helme valitsuse pressikonverentsil.
See teema pakub huvi? Hakka neid märksõnu jälgima ja saad alati teavituse, kui sel teemal ilmub midagi uut!
Seotud lood
Pandeemia, energiakriis, sõda Ukrainas ja kõikuvad sisendhinnad panevad viimastel aastatel Eesti taristusektori keerulisse olukorda. Kuidas ehitada ja planeerida pikaajalisi projekte maailmas, kus olud muutuvad kiiremini kui objektid valmida jõuavad?