AS Eesti Raudtee juhatuse esimees Sulev Loo esitas täna ettevõtte nõukogule enda AS Eesti Raudtee juhatuse esimehe ametikohalt tagasi kutsumise avalduse, teatas raudteefirma.

- Eesti Raudtee peadirektor Sulev Loo esitas nõukogule enda tagasikutsumisavalduse.
- Foto: Erik Prozes
Nõukogu otsusel jääb Sulev Loo ametikohustusi täitma veel kolmeks kuuks - see on juhatuse esimehe töölepingus määratud etteteatamisaeg.
Loo kommenteeris pressiteate vahendusel, et on erialaselt pigem kommertssuunitlusega, olles töötanud logistiikaahelate ja kaubanduse alal. "Transiidikeskkond, milles toimib Eesti Raudtee, on tugevalt mõjutatud majanduspoliitikast,“ kommenteeris Loo oma otsust. „Tänases poliitiliselt keerulises olukorras vajab Eesti Raudtee juhti, keda paelub transiidi ja infrastruktuuri halduse valdkond.“
Eesti Raudtee nõukogu esimehe Priit Rohumaa sõnul tegi Loo tubli tööd transiidi- ja logistikasektori alalhoidmiseks nii Eestis kui rahvusvaheliselt. „Sulev Loo avalduse rahuldamisotsus ei olnud lihtne. Nõukogu oleks soovinud tema jätkamist,“ tõdes Rohumaa. „Sulev Loo on raudteele loonud tugevatest spetsialistidest koosneva meeskonna, kellega on julge edasi minna.“
Artikkel jätkub pärast reklaami
Uue juhi leidmiseks korraldatakse avalik konkurss.
See teema pakub huvi? Hakka neid märksõnu jälgima ja saad alati teavituse, kui sel teemal ilmub midagi uut!
Seotud lood
15. juunil tunnustati ettevõtteid ja organisatsioone, kes on andnud silmapaistva panuse Eesti riigikaitsesse ning reservväelaste toetamisele. „Riigikaitsjate toetaja“ tunnustus toob esile tööandjad, kes aitavad reservväelastel osaleda õppekogunemistel, väärtustavad ajateenistuses omandatud kogemusi ning panustavad laiemalt Eesti julgeoleku tugevdamisse.