Lõunakeskuse direktor Jaan Lott ütles eile Kaubanduse aastakongressil, et ehitamist tuleks kasutada alles siis, kui kõik muud kaubanduskeskuse arendusnipid on kasutatud.
„Meie grupis on nii, et ehitamine on kõige viimane abinõu, siis, kui kõik muud arendusnipid on ära kasutatud, mis on oluliselt käepärasemad, odavamad ja vähenõudvamad. Kui mõistus tõesti otsas on, siis ehitame. Ehitamisvead on kulukad ja keerukad parandada,“ tõdes Lott.
Loti sõnul on ettevõtte eesmärk, et päris kõik eestimaalased ei peaks käima Tallinnas ostlemas.
„Ärevaks teeb, kui vaatad Tallinnas plaane. Tahaksin kasutada ära seda tänast seltskonda ja hoogu tagasi hoida,“ sõnas Lott, vihjates plaanitavatele suurarendustele. „Me tuleme järgi tasapisi, järgmisel aastal kõigis kolmes linnas, kus me tegutseme, on plaanis ehitada.“
Artikkel jätkub pärast reklaami
See teema pakub huvi? Hakka neid märksõnu jälgima ja saad alati teavituse, kui sel teemal ilmub midagi uut!
Seotud lood
Ülemiste keskus plaanib laieneda, lisandumas on veel mõni uus suur keskus. Baltika juhatuse liikme Kati Kusmini sõnul kaubanduspindade rendid aga pigem ei lange.
Pro Kapitali juht Allan Remmelkoor ütles eilsel Kaubanduse aastakonverentsil, et järgmisel aastal läheb olukord kaubandusturul keerulisemaks.
Viru keskuse juhatuse esimees Ants Vasar ütles kaubanduse aastakonverentsil, et kaupmeestel tuleb teha karme valikuid.
Kaubanduse aastakongressil esinenud Leedu jaeketi Apranga grupi finantsdirektor Saulius Bacauskas loetles üles Eesti turu erinevused Läti ja Leedu turuga võrreldes.
15. juunil tunnustati ettevõtteid ja organisatsioone, kes on andnud silmapaistva panuse Eesti riigikaitsesse ning reservväelaste toetamisele. „Riigikaitsjate toetaja“ tunnustus toob esile tööandjad, kes aitavad reservväelastel osaleda õppekogunemistel, väärtustavad ajateenistuses omandatud kogemusi ning panustavad laiemalt Eesti julgeoleku tugevdamisse.