Tänasel Tallinna Vee aktsionäride üldkoosolekul teatas ettevõtte, et lisaks EL Komisjoni poole pöördumisele kaevatakse konkurentsiamet ka kohtusse.
AS Tallinna Vesi tegevjuht Ian Plenderleith teavitas aktsionäre 2011.a tariifitaotluse menetluse seisust ning selgitas aktsionäridele, mida on neil võimalik oma investeeringu kaitsmiseks ette võtta.
Plenderleith soovitas aktsionäridel teha lobby-tööd riigikogus, kirjutada peaministrile või mõnele Euroopa Parlamendi saadikule, et seista oma õiguste eest.
Artikkel jätkub pärast reklaami
See teema pakub huvi? Hakka neid märksõnu jälgima ja saad alati teavituse, kui sel teemal ilmub midagi uut!
Seotud lood
Tallinna Vesi teatas vastuseks majandusministeeriumi (MKM) asekantsleri Ahti Kuninga poolt ettevõtte aktsionäridele saadetud noomivale kirjale, et ei lepi olukorraga, kus Eesti riik on ühepoolselt rikkunud erastamislepingu tingimusi.
Tallinna Vesi AS tegevjuht Ian Plenderleith soovitas täna börsifirma aktsionäridel teha lobby-tööd riigikogus, kirjutada peaministrile või mõnele Euroopa Parlamendi saadikule, et seista oma õiguste eest.
Tallinna Vesi AS avaldab täna oma koduleheküljel konkurentsiameti analüüsi ettevõtte tariifitaotluses osas ning rõhutab, et jätkab tegutsemist selle nimel, et ka ettevõtte omanikud saaksid teenida kogu lepinguperioodi jooksul aktsepteeritavat tulu investeeritud kapitalilt.
Eesti inimesed investeerivad järjest teadlikumalt, kuid küpsema investeerimiskultuuri järgmine samm ei ole lihtsalt uute positsioonide lisamine. Mintose tegevjuhi Martins Sulte sõnul peaks investor üha selgemalt küsima, millist tööd iga vara portfellis teeb. Kui kogu portfell sõltub peamiselt varade hinnatõusust, on kõik munad sisuliselt ühes korvis – isegi siis, kui investeeringuid näib esmapilgul olevat mitu.