Tõenäoliselt Delfi, Päevalehe ja Ekspressi toimetused ühendatakse ning Päevaleht lõpetab senisel kujul ilmumise, sõnas Äripäeva peadirektor Igor Rõtov.
"Oodatud otsus," kommenteeris Rõtov Ekspress Grupi 100-protsendilise osaluse omandamist Eesti Päevalehes. "Ilmselt oli Ekspress Grupil tükk aega vaja Päevalehe struktuuri integreerida muu firmaga, kuid Jaan Manitski 50% osakaal oli takistuseks," lisas ta.
"Kobini (Ekspress Grupi juht Gunnar Kobin - toim) poolt vaadatuna näeksin kiireid administratiivseid samme. Tõenäoline on Delfi, Päevalehe ja Ekspressi toimetuste ja muude osakondade ühendamine. Ma arvan, et Päevaleht senisel kujul lõpetab ilmumise," lausus Rõtov.
"On väga tõenäoline, et Ekspress Grupi juhtkond üritab kasutada Päevalehe kaubamärki Delfi või muude toodete väärtuse tõstmiseks," lisas Äripäeva peadirektor.
Artikkel jätkub pärast reklaami
See teema pakub huvi? Hakka neid märksõnu jälgima ja saad alati teavituse, kui sel teemal ilmub midagi uut!
Seotud lood
AS Eesti Päevaleht jaguneb kaheks: Ekspress Grupp saab ajalehe ning Jaan Manitski kinnisvara. See võimaldab sulandada Päevalehe, Ekspressi ja Delfi töö.
Meediaanalüütiku Toomas Leito sõnul müüb Ekspress Grupp Päevalehe edasi Skandinaavia suurimale meediafirmale.
Postimehe peadirektori Erik Roose hinnangul muutis Ekspress Grupi 100%se osaluse omandamine Päevalehes pildi selgemaks, kuna varem olid lehe omanike huvid raskesti defineeritavad.
Eesti Päevalehe 100%seks omanikuks saanud Ekspress Grupi juht Gunnar Kobin ütles, et nad plaanivad Postimehele ära panna.
15. juunil tunnustati ettevõtteid ja organisatsioone, kes on andnud silmapaistva panuse Eesti riigikaitsesse ning reservväelaste toetamisele. „Riigikaitsjate toetaja“ tunnustus toob esile tööandjad, kes aitavad reservväelastel osaleda õppekogunemistel, väärtustavad ajateenistuses omandatud kogemusi ning panustavad laiemalt Eesti julgeoleku tugevdamisse.