Riigikogu keskfraktsiooni esimehe Ain Seppiku hinnangul tuleb erakonnal valimiskaotusest kindlasti omad järeldused teha ning esimees Edgar Savisaar peab näitama, kas tema ka millegi eest vastutab.
"Euroopalik traditsioon on ju selline, et kui erakond valimised kaotab, siis võtab esimees vastutuse ja praegu ilmselt kogu erakond jälgib teraselt ja kogu Eesti avalikkus ka, mida teeb Edgar Savisaar," ütles Ain Seppik ERRi raadiouudistele.
"See peab olema tema otsus nüüd, et kas põhimõtteliselt erakonna esimees ka millegi eest vastutab või üldse ei vastuta," lisas Seppik.
Seppiku hinnangul peab erakonna juhatus võtma valimistulemuste suhtes kindla seisukoha. "Juhatus ei saa olla kummitempel, kes tembeldab ainult esimehe tahet," märkis ta.
Artikkel jätkub pärast reklaami
Seotud lood
Keskerakonna esimees Edgar Savisaar kinnitab, et kui eesmärk on nii ahvatlev nagu Reformierakonna jätmine opositsiooni, siis tema taha see kindlasti ei jää.
Suhtekorraldaja Ivo Rull ütles Kuku raadio hommikuprogrammile antud intervjuus, et Keskerakonnas valitseb praegu selline pilt, nagu täna hommikul aknast välja vaadates — jää on hakanud sulama, kuid veel ei liigu.
Eesti inimesed investeerivad järjest teadlikumalt, kuid küpsema investeerimiskultuuri järgmine samm ei ole lihtsalt uute positsioonide lisamine. Mintose tegevjuhi Martins Sulte sõnul peaks investor üha selgemalt küsima, millist tööd iga vara portfellis teeb. Kui kogu portfell sõltub peamiselt varade hinnatõusust, on kõik munad sisuliselt ühes korvis – isegi siis, kui investeeringuid näib esmapilgul olevat mitu.