TeliaSonera juht Lars Nyberg siiski sai eelmise aasta eest boonust. TeliaSonera eelmise aasta kevadine üldkoosolek otsustas juhtide boonused ära jätta.
TeliaSonera eelmise aasta kevadine üldkoosolek otsustas juhtide boonused ära jätta. Otsuses oli siiski võimalus, et kui boonuste ärajätmine kujuneb ettevõtte jaoks kallimaks variandiks, siis makstakse need välja.
Nüüd siis makstakse juhtkonnale eelmise aasta eest boonust. Ettevõtte juht Lars Nyberg saab 330 000 eurot ehk üle viie miljoni krooni, tema põhipalk oli 866 000 eurot ehk 13,5 miljonit krooni, edastas uudisteagentuur TT.
See teema pakub huvi? Hakka neid märksõnu jälgima ja saad alati teavituse, kui sel teemal ilmub midagi uut!
Seotud lood
Nii nagu eelmisel aastal, on Soome ja Rootsi vahel taas käimas vägikaikavedu selle üle, kas ja kui palju lubada riigi osalusega firmades tippjuhtidele boonuseid maksta.
Eesti investorid panustasid Leedu kinnisvarahalduse ja inseneeriteenuste grupi Civinity võlakirjaemissiooni 2,37 miljonit eurot, mis moodustas ligi viiendiku kogu kaasatud summast. Ettevõte kaasas emissiooniga kokku 13,54 miljonit eurot, mis on kontserni ajaloo suurim ühe emissiooni tulemus.