Mobiiltelefonide tootja Sony Ericsson sai eelmises kvartali kahjumiks 167 miljonit eurot võrreluna 187 miljoni euro suuruse kahjumiga aasta tagasi.
Käive kahanes 40 protsenti 1,75 miljardi euroni. Analüütikud ennustasid ettevõttele 169 miljoni euro suurust kahjumit ning 1,9 miljardi euro suurust käivet.
Sony Ericsson on kaotanud turuosa tänu konkurentsi kasvamisele nutitelefonide sektoris. Ettevõtte sõnul saab aasta 2010 olema nende jaoks väljakutsuvaks.
Artikkel jätkub pärast reklaami
Seotud lood
Võrguseadmeid valmistav Ericsson koondab Soomes 29 töökohta tootmisest ja majandusolukorrast tulenevatel põhjustel, kirjutab Helsingin Sanomat.
Märkimisperiood kestab 26. juunini
Leedu Keskne Krediidiühistu (LCKU), mis ühendab Balti riikide suurimat krediidiühistute võrgustikku, alustab allutatud võlakirjade programmi teist etappi. Leedus, Lätis ja Eestis pakutakse investoritele 11.–26. juunini võimalust soetada kuni 4 miljoni euro väärtuses 8,25% tootlusega võlakirju. Emissiooni esimene etapp ületas pakkumist märkimisväärselt.