Uudisteportaal Lenta vahendas
NSVLi-teemalise uudisena, et Eesti rahandusminister Ivari Padar
soovitas eestlastel mõelda ahjukütte kasutuselevõtule.
Asja illustreerimiseks on lisatud foto vaatega Maakri kvartalile, kust turritavad taeva poole pilvelõhkujad.
Eesti rahandusministri sõnul võivat naftabarreli hind tõusta kunagi 200 dollarini, seetõttu tuleb lähiajal oma energiakasutus väga kriitiliselt ümber hinnata. Suur osa keskküttest kuluvat halvasti isoleeritud paneelmajadele, mis olevat täielik lollus, lisanud minister.
Seotud lood
Pool Eesti venekeelsest elanikkonnast
kardab, et nad kaotavad sel aastal töö, vahendas Interfaks.
Kuigi gaasitarbimise maht Tartu
katlamajades külmade ilmadega pidevalt kasvab, peavad soojatootjad gaasihinna
odavnemise tõttu lähiajal võimalikuks mõningast hinnalangust.
Eesti inimesed investeerivad järjest teadlikumalt, kuid küpsema investeerimiskultuuri järgmine samm ei ole lihtsalt uute positsioonide lisamine. Mintose tegevjuhi Martins Sulte sõnul peaks investor üha selgemalt küsima, millist tööd iga vara portfellis teeb. Kui kogu portfell sõltub peamiselt varade hinnatõusust, on kõik munad sisuliselt ühes korvis – isegi siis, kui investeeringuid näib esmapilgul olevat mitu.