Hoolimata vahepealsetest kaalutlustest
tänavu majanduskriisi tõttu linnaametnikele mitte jõulupreemiat maksta, otsustas
linn siiski ametnikke premeerida 3000 krooniga.
“Linna teenistujatele ja allasutuste juhtidele otsustati tõepoolest ka tänavu jõulupreemiat maksta – 3000 krooni ulatuses,” lausus Kuressaare linnavalitsuse pressiesindaja Priit Pruul Meie Maale.
“Seda tehti pärast pikka kaalutlemist ning leiti, et tänu käesoleva aasta palgafondi kokkuhoiule on võimalik seda teha. Samuti on põhjuseks see, et ehkki aasta teine pool on tulnud majanduslikus mõttes loodetust pisut tuhmimates toonides, võib kokkuvõtlikult öelda, et on olnud võrdlemisi hea aasta. Ja inimesed on teinud aastaringselt head tööd.”
Pruuli sõnul edastas linnapea koos preemiaga ka väikese kirjutamata tingimuse, et preemiaraha tuleks kulutada Kuressaare kauplustes. Sümboolsel moel aitaks see ka pisut turgutada vähenevat tarbimist.
Artikkel jätkub pärast reklaami
Seotud lood
Valga linnavolikogu
rahanduskomisjon soovib maksta lisatasu volikogu juhile Feliks Rõivassepale
6000 ja linnapea Ivar Undile 20 000 krooni, kirjutas Valgamaalane.
Viimased aastad on Eesti põllumajandust korralikult proovile pannud. Koroonapandeemia, sõda Ukrainas, väetiste ja energia hinnahüpped ning mitu järjestikust keerulist kasvuaastat on sundinud põllumehi vaatama kriitilise pilguga üle nii oma kulud kui ka investeeringud. Kui varem võis ostuotsuste tegemisel määravaks saada harjumus või pikaajaline koostöösuhe, siis täna kaalutakse iga euro kasutamist palju põhjalikumalt.