Majandusministeeriumi .ee domeeni
reformimise töögrupi esindaja Marek-Andres Kauts ütles, et lisadomeeni
registreerimise põhimõte hea tahte alusel on ajale jalgu jäänud ning
töögrupp teeb kõik, et seda esimesel võimalusel reformida.
Lisadomeeni registreerimine on erand, mis toimib hea tahte korras antava reeglite järgi, selgitas Kauts. „Erandeid tehakse ainult Endel ja Jaak Lippmaa hea tahte korras, aga soovijate hulk on nii suureks läinud, et ei jõua kõigile vastata."
Kauts kinnitas (EENet) direktor Mihkel Kraavi sõnu, et otsust erandeid mitte teha pole siiski vastu võetud.
"Äärmine vajadus on lisadomeenide registreerimise korda reformida. Need reeglid on ajale jalgu jäänud," sõnas Kauts. Ta lisas, et selle nimel on suvi otsa tegutsetud ning otsused tulevad nii kiiresti kui võimalik.
Artikkel jätkub pärast reklaami
Seotud lood
Eesti Hariduse ja Teaduse Andmesidevõrgu
(EENet) direktor Mihkel Kraav kommenteeris olukorda, et miks pole mõnda
aega olnud võimalik lisadomeene registreerida, et selle taga võib olla
üheltpoolt kasvanud nõudlus, kuid teisalt vabatahtlike registreerijate hea tahte
vaibumine.
Eesti inimesed investeerivad järjest teadlikumalt, kuid küpsema investeerimiskultuuri järgmine samm ei ole lihtsalt uute positsioonide lisamine. Mintose tegevjuhi Martins Sulte sõnul peaks investor üha selgemalt küsima, millist tööd iga vara portfellis teeb. Kui kogu portfell sõltub peamiselt varade hinnatõusust, on kõik munad sisuliselt ühes korvis – isegi siis, kui investeeringuid näib esmapilgul olevat mitu.