Pool tundi pärast Tallinna börsi avanemist
on Ekspress Grupi aktsia kõige suuremas miinuses so. 3,3% ja Tallink kõige
suuremas plussis so. 5,1%.
Eile tuli Ekspress välja kartustest veelgi hullemate tulemustega, firma kasum langes 41%. Nii nagu analüütikud eile prognoosisid, mõjusidki tulemused aktsia hinnale halvasti. Tallink seevastu üllatab juba mitmendat päeva järjest väga ilusa tõusuga. 5% kasv ligi 2 miljoni kroonise käibe juures on igati tubli tulemus.
Näib, et eile teatavaks tehtud OÜ Delegatsiooni ost meelitas investoreid Tallinki ostma. Nagu teada, ostis Tallink selle 100 miljonise käibega firma kõigest 1 krooni eest.
Autor: 1706-aripaev
Artikkel jätkub pärast reklaami
Seotud lood
LHV analüüsiosakonna juht Erki Kert ütles,
et ehkki Ekspressilt oodati küll suhteliselt halba tulemust, ent tulemus jäi
oodatust veelgi kehvemaks.
Eesti tee iseseisvuse taastamiseni oli tihedalt seotud keskkonnaalaste protestidega, millest algas ka keskkonna-alane koostöö Põhjamaade naabritega.