Ekspress Grupi juht Hans H. Luik võrdles
tänases Kuku raadio saates "Keskpäevatund" Keskerakonda omaaegse kommunistliku
parteiga, kust ei ole võimalik välja astuda.
"Kui te vaatate internetist Keskerakonna nimekirju, siis te näete oma suureks üllatuseks, et seal on ikka veel endine Eesti peaprokurör Indrek Meelak, seal on advokaat Viktor Kaasik," vahendas Luige sõnu postimees.ee.
Tema sõnul on need mehed aastatel 2005 ja 2006 esitanud avalduse parteist väljaastumiseks ning ka internetis on see kirjas, kuid sellegipoolest on nad jätkuvalt erakonna nimekirjas.
Luik lisas, et Keskerakond on kui Nõukogude Liidu Kommunistlik Partei, kust ei saanudki välja astuda.
Artikkel jätkub pärast reklaami
Seotud lood
Keskerakondlased Paides taunisid
riigikogulase ja keskerakondlase Jaan Kundla väljaütlemisi.
Jaan Kundla teatas täna, et lahkub
Keskerakonnast, sest kodanikud ja poliitikud kasutavad teda ära Keskerakonna
ründamisel.
Viimased aastad on Eesti põllumajandust korralikult proovile pannud. Koroonapandeemia, sõda Ukrainas, väetiste ja energia hinnahüpped ning mitu järjestikust keerulist kasvuaastat on sundinud põllumehi vaatama kriitilise pilguga üle nii oma kulud kui ka investeeringud. Kui varem võis ostuotsuste tegemisel määravaks saada harjumus või pikaajaline koostöösuhe, siis täna kaalutakse iga euro kasutamist palju põhjalikumalt.