Eesti Näituste keskuses sel nädalal
toimuval messil Eesti Ehitab osaleva põrandakattematerjalide müüja ASi Floorin
hinnangul on mõne ettevõtte poolt esitatud kriitika Ehitusmessi suunas
põhjendamatu.
ASi Floorin juhatuse esimehe Arvi Mägini sõnul on probleem pigem selles, et tahtjaid on rohkem, kui pinda. “Mingist huvilangusest on põhjendamatu kõnelda, sest kõik soovijad lihtsalt ei mahu ära ning arusaadavalt need, kes messile ei pääse või puudub neil innovaatiline idee, kuidas messi turunduslikult kõige paremini ära kasutada, on nördinud ja pahased,” lausus Mägin.
“Kui eelnevatel aastatel on olnud tõsiseks probleemiks logistika ja parkimiskorraldus, siis tänavu on viidud parkimine lauluväljakule, mis on mõistlik lahendus,” märkis Mägin.
“Küll soovitaks ma Eesti Näitustel aga mõelda tõsiselt laienemise peale, millise sammu on ette võtnud Euroopa suurimad messikeskused,” sõnas Mägin.
Artikkel jätkub pärast reklaami
Seotud lood
Ehitusmessil
osalenud ehitusmaterjalide tootja maxit Group müügijuht Veiko Parts
nimetas messil osalemist eelkõige maine küsimuseks. Kohale
tullakse näitamaks oma olemasolu.
Eesti Näituste nõunik Siimu Loogma ütles,
et eksponeerijad on valinud messil Eesti Ehitab iga-aastase osalemise tsükli
ning järjepidavuse kaotamine lõhuks ainult messi mainet.
Eesti ehitusmaterjalide tootjad ja müüjad
kasvatasid möödunud aasta jooksul oma müügikäivet ning prognoosivad käesolevaks
aastaks kasvu, näitas ehitusmessi raames läbi viidud küsitlus.
Ehitusmess Eesti Ehitab 2008 on
ehitussektori ettevõtete juhtide sõnul korratu üritus, mis on liiga kulukas.
Eesti inimesed investeerivad järjest teadlikumalt, kuid küpsema investeerimiskultuuri järgmine samm ei ole lihtsalt uute positsioonide lisamine. Mintose tegevjuhi Martins Sulte sõnul peaks investor üha selgemalt küsima, millist tööd iga vara portfellis teeb. Kui kogu portfell sõltub peamiselt varade hinnatõusust, on kõik munad sisuliselt ühes korvis – isegi siis, kui investeeringuid näib esmapilgul olevat mitu.