Tallinna Ülikooli professor Rein Veidemann
ütles aripaev.ee-le, et sarnaselt soomlastega leiavad eestlased oma Nokia alles
siis, kui tekib suurem hingeline seos oma maa ja ühiskonnaga.
„Eesti Nokia leitakse alles siis, kui nii noortel kui ka vanadel Eesti inimestel tekib hingeline seos oma maa ja ühiskonnaga,“ rääkis Veidemann, kelle sõnul ainult teadmised ei aita, vaid peamine on hingeline seos.
Küsimusele, kas tuleks iga päev mõelda, et mida olen täna teinud Eesti Nokia heaks, vastas Veidemann: „Absoluutselt.“ Tema sõnul leidsid soomlased oma Nokia alles pärast hingelise seose leidmist maa ja ühiskonnaga.
"Mina olen üksjagu noori inimesi maailmale inimlikult ja tundlikult vaatama pannud,“ vastas Veidemann aripaev.ee tänasele päevaküsimusele, et mida olete Teie teinud Eesti Nokia loomiseks.
Artikkel jätkub pärast reklaami
Seotud lood
MTV Eesti juht Karoli Hindriks möönis, et
Eesti Nokia on noored inimesed, kes võrreldes Lääne-Euroopa noortega teevad
palju varasemas eas vastutavatel kohtadel tööd.
Eesti tee iseseisvuse taastamiseni oli tihedalt seotud keskkonnaalaste protestidega, millest algas ka keskkonna-alane koostöö Põhjamaade naabritega.