ASi Tallinna Lennujaam juhatuse esimees
Rein Loik ei osanud kohe kuidagi öelda, et tal midagi liiga palju oleks, kui
siis üleliia on sombust ilma.
„See on hea küsimus,“ vastas ta tänasele aripaev.ee päevaküsimusele "Mida on Teil liiga palju?". „Ei oska kohe öelda, et midagi liiga palju oleks. Midagi pole liiga palju, mõistust pole liiga palju. Lihtsam on öelda, mida on liiga vähe: aega, eriti lähedastele inimeste jaoks, oskusi võiks alati rohkem olla, teadmisi… Liiga palju on sombust ilma nagu täna. Ilusamad ilmad võiks olla, kas külmemad või soojemad, aga selgemad,“ lisas Loik.
Seotud lood
Rahvaliitlane ja Tartu Ülikooli
välismajanduse professor Janno Reiljan leiab, et tal on kõike parasjagu ja
inflatsioon teda millestki vabanema ei pane.
Scandagra Eesti AS-i viljaäri juhi Marge Pähkli ja teraviljaostujuhi Urbo Viliberti sõnul kõigub nisu hind praegu kitsas vahemikus ning suuremaid hinnahüppeid ei nähta. Võrreldes eelmise saatega on nisu päevahind langenud ligikaudu 4–5 eurot tonni kohta ning turu peamine fookus on jätkuvalt ilmastikul.