Vabariigi valitsus teatas täna, et
Siim-Valmar Kiisler andis täna Riigikogu ees ametivande ja astus
regionaalministri ametisse.
Eesti Vabariigi president Toomas Hendrik Ilves vabastas teisipäeval ametist regionaalminister Vallo Reimaa. Andrus Ansip eile, 22. jaanuaril presidendile ettepaneku teha muudatus Vabariigi Valitsuse koosseisus.
Siim-Valmar Kiisler töötas majandus-ja kommunikatsiooniministeeriumi abiministrina ja on olnud X Riigikogu koosseisu liige, töötanud aastatel 1999–2001 Tallinna Kesklinna vanemana ning olnud aastatel 1995–2003 „Glacier Eesti AS“ nõukogu esimees. 1991. aastal lõpetas ta Tallinna Tehnikaülikooli automatiseeritud juhtimissüsteemide erialal.
Artikkel jätkub pärast reklaami
Seotud lood
Vähem kui aasta regionaalministri ametis
olnud Vallo Reimaa saab 370 393 krooni lahkumishüvitist.
Peaminister Andrus Ansip kohtus täna
regionaalministri kandidaadi Siim-Valmar Kiisleriga, kellega arutati
regionaalministri tööülesandeid, eelkõige tegevusi regionaalhalduse, e-riigi ja
kodanikuühiskonna arendamisel.
Isamaa ja Res Publica Liidu volikogu
kutsus täna minister Vallo Reimaa regionaalministri ametist tagasi.
Viimased aastad on Eesti põllumajandust korralikult proovile pannud. Koroonapandeemia, sõda Ukrainas, väetiste ja energia hinnahüpped ning mitu järjestikust keerulist kasvuaastat on sundinud põllumehi vaatama kriitilise pilguga üle nii oma kulud kui ka investeeringud. Kui varem võis ostuotsuste tegemisel määravaks saada harjumus või pikaajaline koostöösuhe, siis täna kaalutakse iga euro kasutamist palju põhjalikumalt.