Selle aasta vormel-1 maailmameister Kimi
Räikkönen teatas, et ei soovi võistelda muu meeskonna kui Ferrari eest ning
tahaks ülejäänud karjääri seal veeta, kirjutas BBC News.
«Ferrari jääb minu viimaseks meeskonnaks, mul ei ole mingit soovi kuskile mujale minna,» ütles Räikkönen . «See meeskond sobib mulle. Meil on kaheaastane leping, kuid ilmselt seda pikendatakse.»
Räikkönen sõlmis lepingu Ferrariga 2006. aastal pärast seda, kui seitsmekordse maailmameister Michael Schumacher karjääri lõpetas.
Artikkel jätkub pärast reklaami
Seotud lood
Kimi Räikköneni siirdumine Ferrari tiimi ei
teinud temast mitte ainult F1 sarja võitjat. Räikkönenist sai maailma neljas,
paremini teeniv sportlane.
Ferrari uus F1 auto 2008. aasta vormel
debüteeris täna rajal.
Interlagose ringrajal Brasiilias selgus
pühapäeval F1 sarja tänavune maailmameister, kelleks on kolmanda soomlasena
Ferrari piloot Kimi Räikkönen, kes kogus pikal hooajal 110 punkti.
Viimased aastad on Eesti põllumajandust korralikult proovile pannud. Koroonapandeemia, sõda Ukrainas, väetiste ja energia hinnahüpped ning mitu järjestikust keerulist kasvuaastat on sundinud põllumehi vaatama kriitilise pilguga üle nii oma kulud kui ka investeeringud. Kui varem võis ostuotsuste tegemisel määravaks saada harjumus või pikaajaline koostöösuhe, siis täna kaalutakse iga euro kasutamist palju põhjalikumalt.