Elisa juhatuse esimees Sami Seppänen usub,
et võiks töötu olla vähemalt aasta, teisest küljest võttes aga vaid ühe
päeva.
"Mul oleks võimalik olla töötu vähemalt aasta. Aga teisest küljest vaid ühe päeva - keegi ei taha elada oma tööga teenitud säästudest. See on ebaloomulik. Igapäevaseks katsumuseks peaks olema igakuised sissetulekud, mitte säästud ja investeeringud," ütles Seppänen Äripäeva kuukirjale Juhtimine.
Tema sõnul tuleks investeeringute nii-öelda ärasöömise puhul raha välja võtta ettevõttest. Siinkohal aga tekib küsimus, kas see on mõttekas ja kust raha välja võtmine on mõttekas. See küsimus on täiesti suhteline," arutles Sami Seppänen, vastates Juhtimise küsimusele, kui kaua saaksite olla töötu olemasolevat elustandardit säilitades.
Artikkel jätkub pärast reklaami
Seotud lood
Soome telekommunikatsioonifirma Elisa Eesti
tegevjuht Sami Seppänen ütles tänasel Briti-Eesti kaubanduskoja
konkurentsiseminaril, et Eesti seadustab pidevalt röövimist.
Mobiilioperaatori Elisa Eesti juhtide poolt
kasvuaastaks nimetatud aasta üheksa kuu käive ulatus 1,436 miljardi kroonini,
kasvades 13%.
Soome telekommunikatsioonifirma suuromanik,
islandlasest investorile Thor Björgólfssonile kuuluv Novator tahab jagada
suurkompanii kaheks ja nõuab kompanii juhtkonna vallandamist.
Scandagra Eesti AS-i viljaäri juhi Marge Pähkli ja teraviljaostujuhi Urbo Viliberti sõnul kõigub nisu hind praegu kitsas vahemikus ning suuremaid hinnahüppeid ei nähta. Võrreldes eelmise saatega on nisu päevahind langenud ligikaudu 4–5 eurot tonni kohta ning turu peamine fookus on jätkuvalt ilmastikul.