Vertigo juhi Peeter Tava sõnul on
Vertigos viimase aastaga hinnad tõusnud 5%. Kuid liiga suur tõus võiks kliente
hirmutada.
"Vertigos on hinnad tõusnud keskmiselt 5 % . Püüame oma marginaale järgida. Liiga suure hinnatõusuga võiksime jällegi kliente hirmutada," kommenteeris Tava aripaev.ee-le.
"Eelmise aastaga võrreldes oleme palku töötajatel tõstnud kuskil 15%. Hinnaralli käib igal pool. Kuid tegemist on ju ettevõtlusega, mis peab mõistuspärast kasumit tooma," märkis Vertigo omanikfirma OÜ Bellavista juhatuse esimees Peeter Tava.
Artikkel jätkub pärast reklaami
Seotud lood
Restoranide Egoist ja Gloria omaniku
Dimitri Demjanovi sõnul peab toidukaupade kallinemise tõttu kulusid kärpima
hakkama, kuid kvaliteet selle tõttu kannatada ei tohi.
Statistikaameti teatel tõusis hindade
liikumist kajastav tarbijahinnaindeks augustis võrreldes eelmise aasta augustiga
5,7%,
Viimased aastad on Eesti põllumajandust korralikult proovile pannud. Koroonapandeemia, sõda Ukrainas, väetiste ja energia hinnahüpped ning mitu järjestikust keerulist kasvuaastat on sundinud põllumehi vaatama kriitilise pilguga üle nii oma kulud kui ka investeeringud. Kui varem võis ostuotsuste tegemisel määravaks saada harjumus või pikaajaline koostöösuhe, siis täna kaalutakse iga euro kasutamist palju põhjalikumalt.