Tallinna linnavalitsuse suvepäevadel Karepa
lastelaagris käis politsei kolm korda ning ühel korral pidi kiirabi kahele
kaklema läinud suvepäevalisele esmaabi andma.
Ühel korral piirdus korravalvur märkusega, paludes muusika vaiksemaks keerata, teisel korral käis politsei oma algatusel üritust kaemas, kuid kolmandal korral tuli politseipatrullil lahutada rusikaraginal kokku läinud raetöötajaid, kirjutas SL Õhtuleht.
Rakvere politseiosakonna vanemkomissar Alar Karu rääkis SL Õhtulehele, et politsei sai Karepa lastelaagrist väljakutse laupäeva öösel kell 1.36. Kohale kihutanud politseinikud leidsid eest umbes 370pealise suvepäevaliste seltskonna, kellest neli olid omavahel kiskuma läinud.
"Täpseid põhjusi ei tea, kuid kuuldavasti võtsid kaklusest osa Tallinna lasteturvakeskuse inimesed ja kohalikud," kommenteeris Tallinna linnavolikogu esimees Toomas Vitsut.
Artikkel jätkub pärast reklaami
Seotud lood
Tallinna linnavalitsuse suvepäevade
"siidrilöömingu" uurimiseks on algatatud kaks kriminaalasja.
Edgar Savisaare juhitava Tallinna
linnavalitsuse suvemöll (20.-22. juulini) peaks tulema üks suurejoonelisemaid,
sest umbes 400 ametnikku korraldavad Lääne-Virumaal Karepal lausa oma laulu- ja
tantsupeo.
Eesti tee iseseisvuse taastamiseni oli tihedalt seotud keskkonnaalaste protestidega, millest algas ka keskkonna-alane koostöö Põhjamaade naabritega.