Mart Altvee teatas soovist lahkuda augusti
alguses SEB Eesti Ühispanga juhatuse esimehe kohalt.
"SEB läks aasta algusest üle maatriksstruktuurile, mis oli loomulik samm arvestades pangandusgrupi laiahaardelisust," märkis Mart Altvee. "Uue struktuuri kasutusele võtmisega on muutunud panga juhtimissüsteem ning sellega seoses soovin ma SEB Eesti Ühispanga juhtimise anda üle uuele juhile."
"Mart Altvee pühendunud juhtimise all on SEB Eesti Ühispank saavutanud väga häid majandustulemusi ning suutnud arendada välja väga kõrge teeninduskvaliteedi. Mul on väga kahju, et Mart on otsustanud pangast lahkuda, kuid ma tänan teda südamest antud panuse eest ja soovin edu uutes asjades," lausus SEB Gruppi jaepanganduse juht ning SEB Eesti Ühispanga nõukogu esimees Bo Magnusson.
Artikkel jätkub pärast reklaami
Seotud lood
SEB Eesti Ühispanga endine juht Mart Altvee
leiab, et uus juht Ahti Asmann saab oma uue tööga hakkama ja jahenevas
majanduskeskkonnas ei pea SEB kartma.
SEB grupp nimetas SEB Eesti Ühispanga uueks
juhatuse esimeheks Ahti Asmanni.
Sampo Panga juhatuse esimees Aivar Rehe
kommenteeris konkureeriva SEB Ühispanga juhi Mart Altvee lahkumist, et tundub,
et see oli Altvee isiklik otsus.
Eesti inimesed investeerivad järjest teadlikumalt, kuid küpsema investeerimiskultuuri järgmine samm ei ole lihtsalt uute positsioonide lisamine. Mintose tegevjuhi Martins Sulte sõnul peaks investor üha selgemalt küsima, millist tööd iga vara portfellis teeb. Kui kogu portfell sõltub peamiselt varade hinnatõusust, on kõik munad sisuliselt ühes korvis – isegi siis, kui investeeringuid näib esmapilgul olevat mitu.