Sotsiaalminister Maret Maripuu kutsub
Estonia teatrisse vastuvõtule meedikud, kes aitasid aprilli lõpu rahutustes
kannatada saanud inimesi.
„Tahaksin veelkord tänada meie kiirabibrigaade, arste, Eesti Punase Risti inimesi, omaalgatuslikult abi pakkunud Tallinna koduõdesid ning hädaabitelefonidel töötavaid inimesi, kes tegid oma tööd väga rasketes tingimustes. Kuigi Punase risti sümbol tähendab erapooletust, siis märatsevad kambad ei austanud meedikuid - kiirabi visati kividega ning poeakende kõrval lõhuti ka apteeke," ütles minister.
Tänusõnad ütleb minister ka rahvusooperile Estonia, kes on olnud suureks abiks meditsiinitöötajatele tänuürituse korraldamisel, kirjutas SL Õhtuleht. Vastuvõtul osalejad saavad võimaluse vaadata tasuta Eino Tambergi romantilist ooperit „Cyrano de Bergerac".
Vastuvõtule on kutsutud üle saja arsti, kiirabitöötaja ja vabatahtlikku.
Artikkel jätkub pärast reklaami
Seotud lood
Sotsiaalminister Maret Maripuu keskendus
oma tänases Belgradis peetud kõnes noorte ning emade ja laste tervisele, samuti
on tema sõnul probleemiks suur HIV-nakatunute arv, teatas
sotsiaalministeerium.
Viimased aastad on Eesti põllumajandust korralikult proovile pannud. Koroonapandeemia, sõda Ukrainas, väetiste ja energia hinnahüpped ning mitu järjestikust keerulist kasvuaastat on sundinud põllumehi vaatama kriitilise pilguga üle nii oma kulud kui ka investeeringud. Kui varem võis ostuotsuste tegemisel määravaks saada harjumus või pikaajaline koostöösuhe, siis täna kaalutakse iga euro kasutamist palju põhjalikumalt.