Miljonid britid kannatavad paanikahoogude
all, sest nad on oma töö pärast pidevas stressis.
Suurbritannia töötajate uuring näitas, et depressiooni ja ärevuse sümptomid sagenevad ning see tuleneb stressirohkest tööst, kirjutas Eesti Päevaleht. Kui 2003/04. aastal tunnistas depressiooni sama küsitluse raames 40 protsenti töölistest, siis 2004/05 oli nende hulk kasvanud 44 protsendini, 2005/06 aga tõusnud juba 49 protsendini.
Viimases uuringus tunnistas kaks kolmandikku vastanuid, et töö on teinud nad haigeks, ligi pooled kannatasid depressiooni, ärevuse ja paanikahoogude all.
Kaheksa inimest kümnest märkis, et nad ei tule toime tööl esitatavate nõudmistega. Ligi 70 protsenti naisi ja 63 protsenti mehi tundis end töö pärast kehvasti – mõlemad näitajad on viimase aastaga suurenenud.
Artikkel jätkub pärast reklaami
Seotud lood
Suurbritannia maaelanikud kulutavad nädalas
60 naelsterlingit (1380 krooni) enam kui linnarahvas.
Tšehhi pealinnas Prahas on järjest rohkem
näha britte, kes end just kõige paremini ülal ei pea.
Viimased aastad on Eesti põllumajandust korralikult proovile pannud. Koroonapandeemia, sõda Ukrainas, väetiste ja energia hinnahüpped ning mitu järjestikust keerulist kasvuaastat on sundinud põllumehi vaatama kriitilise pilguga üle nii oma kulud kui ka investeeringud. Kui varem võis ostuotsuste tegemisel määravaks saada harjumus või pikaajaline koostöösuhe, siis täna kaalutakse iga euro kasutamist palju põhjalikumalt.