Eile sõlmiti Livikos Soome
projekteerijatega uue tehase ehitusprojekti eelleping.
Tootmine kolitakse minema Tallinna bussijaama külje alt Masina tänaval asuvast hoonest, kirjutas Eesti Päevaleht.
Uus tootmishoone kerkib Lasnamäele Betooni tänav 8b asuvale krundile. “Praegu on plaanis, et 2008. aasta alguses sõlmime projekteerimislepingu ning aastaks 2010 peab meie tsehh töötama juba teises kohas,” selgitas AS-i Liviko juhataja Janek Kalvi kolimise ajakava. Mida vana hoonega tehakse, on tema sõnul veel vara rääkida, kuid selge on see, et tootmine viiakse täies mahus üle uude tsehhi.
Artikkel jätkub pärast reklaami
Seotud lood
Eesti juhtiva alkoholitootja ja -importija
Liviko 2006. aasta käive oli miljard krooni, millest pool läks aktsiiside
tasumiseks.
Viimased aastad on Eesti põllumajandust korralikult proovile pannud. Koroonapandeemia, sõda Ukrainas, väetiste ja energia hinnahüpped ning mitu järjestikust keerulist kasvuaastat on sundinud põllumehi vaatama kriitilise pilguga üle nii oma kulud kui ka investeeringud. Kui varem võis ostuotsuste tegemisel määravaks saada harjumus või pikaajaline koostöösuhe, siis täna kaalutakse iga euro kasutamist palju põhjalikumalt.