Pronksõduri kaitsja Dimitri Klenski ültes
Äripäevale, et poliitik Mart Laar õhutab sõda eestlaste ja venelaste vahel, kui
kutsub inimesi Kaitseliitu ja appi politseile.
"Mina olen rahu poolt, rahval on seaduse järgi õigus praegu ülestõusuks, kuna valitsus on inimesi petnud," toonitas Klenski.
Ajakirjaniku küsimusele, mis toimub 9. mail, vastas Klenski, et 9. mail ei organiseeri "Öine vahtkond" midagi, aga rahvas tuleb ise tänavatele.
Äripäeva ajakirjaniku küsimust 9. mai kohta kommenteeris Klenski nii: "Miks sa teed Kapo tööd ja küsid selliseid asju?".
Artikkel jätkub pärast reklaami
Seotud lood
Tänasel päiksepaistelisel päeval külastasid paljud venelased ja ka eestlased pronkssõdurit Filtri tee kalmistul.
Vene aktivist Dmitri Klenski ütles
online-intervjuus venekeelsetele majandusuudiste portaalile dv.ee , et ta on hetkel töötu ja talle annavad
elatusraha vend ja poeg.
Politsei koguneb Vene kultuurikeskuse
kõrval toimuvale Dimitri Klenski meeleavaldusele.
Konstitutsioonierakonna teine number ja
Notshnoi Dozori juhatuse liige Dimitri Klenski: esitame täna valitsusele
avalduse tagasiastumiseks
Eesti inimesed investeerivad järjest teadlikumalt, kuid küpsema investeerimiskultuuri järgmine samm ei ole lihtsalt uute positsioonide lisamine. Mintose tegevjuhi Martins Sulte sõnul peaks investor üha selgemalt küsima, millist tööd iga vara portfellis teeb. Kui kogu portfell sõltub peamiselt varade hinnatõusust, on kõik munad sisuliselt ühes korvis – isegi siis, kui investeeringuid näib esmapilgul olevat mitu.