Suurärimees Urmas Sõõrumaa sõnul on fakt
see, et kui asi lõpeb nii, nagu see praegu lõppes - suure kisa, kära ja
rahutustega -,siis on kohatu öelda, et midagi ei läinud valesti.
"Kindlasti saavad kannatada transiidiga seotud ärid ja investeeringud," kommenteeris Sõõrumaa Äripäevale rahutusi seoses pronkssõduriga.
"Kõige hullem on inimestevaheline suhtlemine. Venemaa loob inimestes praegu arvamust, et eestlane on kuri ja paha fašist. Seda kuvandit on ka aastatega väga raske muuta. Valitsus peaks oma edaspidised sammud väga hästi läbi mõtlema. Fakt on see, et kui asi lõpeb nii, nagu see praegu lõppes - suure kisa, kära ja rahutustega -, siis on kohatu öelda, et midagi ei läinud valesti," lisas ta.
Artikkel jätkub pärast reklaami
Seotud lood
Silmeti nõukogu esimehe Tiit Vähi sõnul
valitsus valetas rahvale, kui ütles, et pronkssõdurit ei võeta maha.
Ärimees Urmas Sõõrumaa ütles venekeelsele
majandusuudiste portaalile dv.ee, et müüb oma
suurosalused Venemaa turvafirmades Alfa Nord ja A-N Holding.
ASi Meta-EKS SP juhatuse esimees Jüri Mõis arvas,
et ainuke hea asi selles loos on Eesti majanduse kondiproov.
ASi Trigon Capital nõukogu liige Joakim
Helenius ei usu, et välisinvestorid mingil põhjusel nüüd Eestit
kardaksid.
Viimased aastad on Eesti põllumajandust korralikult proovile pannud. Koroonapandeemia, sõda Ukrainas, väetiste ja energia hinnahüpped ning mitu järjestikust keerulist kasvuaastat on sundinud põllumehi vaatama kriitilise pilguga üle nii oma kulud kui ka investeeringud. Kui varem võis ostuotsuste tegemisel määravaks saada harjumus või pikaajaline koostöösuhe, siis täna kaalutakse iga euro kasutamist palju põhjalikumalt.