Tähelepanu! Artikkel on enam kui 5 aastat vana ning kuulub väljaande digitaalsesse arhiivi. Väljaanne ei uuenda ega kaasajasta arhiveeritud sisu, mistõttu võib olla vajalik kaasaegsete allikatega tutvumine
Viisnurga aktsia ligi 15% plussis
Eile esimese kvartali tulemused avaldanud Viisnurga
aktsia on tõusnud täna Tallinna börsil 14,9%, tasemeni 3,56 eurot (55,70
kroonini).
Eile teatas puidutöötleja, et firma esimese kvartali kasum kasvas 1,8 miljonilt 7,5 miljoni kroonini (1,66 kroonini aktsia kohta). Kasumi kasvu taga oli täisvõimsusel töötav ehitusmaterjalide divisjon, mille toodete järgi ületab nõudlus pakkumist.
Ettevõtte käive kasvas kvartaliga 53 miljonilt 66,7 miljoni kroonini.
Viisnurga finantsdirektor Einar Pähkel
ütles aripaev.ee-le, et firma kruntidele ehitatavate majade arendamiseks
korraldatakse Pärnus arhitektiuurikonkurss.
Varahaldusfirma Avaron Capital fondijuht
Valdur Jaht ütles aripaev.ee-le, et Viisnurk on näidanud viimastel kvartalitel
positiivset arengut majandustulemustes.
Eesti majanduses on keerulised ajad - majandus ei kasva, investorid kardavad sõda, tarbijad ostavad üha enam välismaa e-poodidest. Eesti hinnatase päris mitmes kategoorias ületab Euroopa Liidu keskmist. Aga igale langusele järgneb tõus ja pärast vihmaseid päevi paistab taas päike.