Tallinna sotsiaaldemokraatide juhi Jaak
Juske sõnul võidi Tallinnas asuva Vene kultuurikeskuse remondiks mõeldud
miljoneid kroone kasutada mittesihtotstarbeliselt.
Tema andmetel on praegu Tallinna linnavolikogu revisjonikomisjoni akti andmetel ligi 1,5 miljonit krooni keskuse kuludest katmata.
Juske väitel oli see summa aasta alguses isegi ligikaudu 7 miljonit krooni, kuid nüüdseks olevat see tõenäoliselt Keskerakonna survel vähenenud.
Tema sõnul ei saa ametlikest andmetest siiski rääkida, sest revisjonikomisjon pole vahepeal koos käinud.
Artikkel jätkub pärast reklaami
Juske käis eile ka kultuurikeskusega tutvumas ning tema sõnul võis näha, et hoones pole tehtud nii palju remonti, kui sellesse investeeritud summade eest oleks võinud oletada.
Nimelt on Tallinna linn eraldanud Juske sõnul viie aastaga kultuurikeskuse remondiks ja haldamiseks ligi 63 miljonit krooni, kusjuures teist samapalju vajab hoone veel juurde.
Kultuurikeskuse direktor on Juri Poljakov esindab Tallinna linnavolikogus Keskerakonda.
Seotud lood
Tallinna linnavolikogu sotsiaaldemokraatide
fraktsiooni juht Jaak Juske leiab Tallinna linna laekumiste aruannet
analüüsides, et linna on pankroti äärel.
Viimased aastad on Eesti põllumajandust korralikult proovile pannud. Koroonapandeemia, sõda Ukrainas, väetiste ja energia hinnahüpped ning mitu järjestikust keerulist kasvuaastat on sundinud põllumehi vaatama kriitilise pilguga üle nii oma kulud kui ka investeeringud. Kui varem võis ostuotsuste tegemisel määravaks saada harjumus või pikaajaline koostöösuhe, siis täna kaalutakse iga euro kasutamist palju põhjalikumalt.