Märtsis kasvas uute autode müük 60%
võrreldes eelmise aastaga samala ajal. Peajagu teistest üle on müüginumbrite
poolest Toyota.
Enim müüdi taas Toyotaid, kokku 374. Teisel kohal oli Honda 275 uue autoga ja kolmandal Citroen
198ga.
"Statistiliselt on see kasv äärmiselt tugev. Esikolmikut juhib Toyota ligi 400 autoga. Üleolek on hirmuäratavalt suur ka meie jaoks," kommenteeris Amserv Auto üks omanikest Raivo Kütt aripaev.ee-le ning lisas, et Toyota edu põhjuseks on ilmselt head mudelid ja kvaliteet. "Toyota suhtes langust näha küll pole. Lähima kahe aasta jooksul on kümmenkond uut mudelitki tulemas, pigem ootaksime seda, et Toyota kasvab veelgi enam," märkis Kütt.
Artikkel jätkub pärast reklaami
Kahe esimese kuuga sel aastal ületas Amserv Auto käive 430 miljonit. "Märts oli meil edukas, kuid kokkuvõtet veel pole. Grupp tervikuna on kasvanud sama kiiresti kui kogu turg ning lähikuudel see kasv jätkub," lisas Kütt.
Tema sõnul ei saa 60% automüügi kasvu aga veel buumiks nimetada. "60% müügikasvu ei saa veel buumiks nimetada. Eesti turg on nii väike. Alati peaks vaatama pikema perioodi põhjal, näiteks kvartal. Kuid turu üldine kasv on iseenesest muidugi tugev," lisas Kütt.
Seotud lood
Autohiid Toyota kavatseb taastada üle poole
oma Jaapanis asuvast tootmisest, mis juuli alguse maavärinate tõttu suleti.
Silberauto esindaja Rauno Kaisi sõnul oli
märts üks edukaimaid kuid ettevõtte ajaloo jooksul.
Märtsis kasvas uute autode müük Eestis 60
protsenti võrreldes eelmise aasta sama kuuga. Kokku müüdi 2881 uut autot.
Viimased aastad on Eesti põllumajandust korralikult proovile pannud. Koroonapandeemia, sõda Ukrainas, väetiste ja energia hinnahüpped ning mitu järjestikust keerulist kasvuaastat on sundinud põllumehi vaatama kriitilise pilguga üle nii oma kulud kui ka investeeringud. Kui varem võis ostuotsuste tegemisel määravaks saada harjumus või pikaajaline koostöösuhe, siis täna kaalutakse iga euro kasutamist palju põhjalikumalt.